PŘÍPADOVÉ STUDIE

Ročně realizujeme téměř 250 projektů po celém světě napříč průmyslovými segmenty. Náš tým flexibilních a jazykově vybavených specialistů  každý rok navštíví více než 40 zemí. Každý projekt má svůj příběh, na jehož štastném konci je spokojený zákazník a funkční technologie. Některé z projektů se nám obvzlášť zaryly pod kůži a chceme se o to s vámi podělit. Přečtěte si příběhy z jejich realizace a nechte se vtáhnout do děje.

„Když po měsících práce a starostí vidíte, jak všechno klape, roboty jezdí, předávají si díly a všechny operace bezchybně běží, je to nádhera. Robotí koncert“, usmívá se Marek Prokš, když se ohlíží za jednou z největších zakázek společnosti B:TECH v oblasti automotive. Předchozí projekty B:TECHu například pro „královskou“ značku Bentley nebo severské Volvo přivedly firmu k další zakázce v produkci automobilů.
Havlíčkobrodská firma B:TECH v roce 2016 v dalekém Mexiku vdechla život komplexu výrobních, provozních a administrativních budov největšího světového výrobce kol z lehkých kovů pro automobily. Byla to do té doby největší zakázka a první projekt kompletně dodávaný na klíč v zámoří.
Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies.