Tel+420 569 777 777
Jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory

Řešíte některou z těchto situací?

Nedostatek personálu

Vysoké výrobní náklady

Velký objem manuálních činností

Vysoká zmetkovitost

Neefektivní procesy

Nedostatečný servis robotických pracovišť

Bezpečnost personálu

Automatizace

Zajistíme pro vás komplexní dodávku průmyslové automatizace pro oblast procesních i výrobních technologií. Naše služby zahrnují tvorbu projektové dokumentace, návrh řídicího systému včetně funkční bezpečnosti,  programování řídících systémů a tvorbu operátorského rozhraní.

V rámci projektů na klíč se postaráme také o kompletní materiálové dodávky včetně jejich montáže a instalace u cílového zákazníka. Systém kompletně oživíme a uvedeme do provozu. Zaškolíme vaši obsluhu a údržbu a zajistíme pro vás i následný servis.  

robotizace

Navrhneme pro vás vhodné technické řešení pro robotické pracoviště včetně jeho simulace a integrace do výrobního procesu. Zajistíme konstrukci, výrobu a instalaci pracoviště na míru. Naprogramujeme robotickou aplikaci (online, offline) a postaráme se o kompletní strojní bezpečnost. Provedeme oživení a optimalizaci robotické úlohy. Jsme integrátorem robotů Stäubli, Fanuc, Mitsubishi, Kuka, ABB. Máme zkušenosti s aplikacemi v oblasti manipulace, technologického zpracování v potravinářsvtí a automotive. Nabízíme také automatickou kalibraci robotů , zrychlování a optimalizaci robotických pracovišt. 

Servis

24/7
UVEDENÍM DO PROVOZU TO PRO NÁS NEKONČÍ

I ta nejlepší technologie nebo zařízení má omezenou dobu životnosti. Jednou z možností, jak dobu životnosti prodloužit na maximálně možnou, je zajištění pohotovostního režimu a provádění pravidelných prohlídek.

Náš dedikovaný tým servisních techniků je vám každý den v roce k dispozici v režimu 365/24/7 a je připraven snížit vaše ztráty v důsledku odstavení technologie, snížit provozní náklady, zvýšit spolehlivost vašeho zařízení.

B:TECH v číslech
20 LET NA TRHU

Na trhu průmyslové automatizace působíme od roku 2000

PROJEKTŮ ROČNĚ

Ročně zrealizujeme více než 240 projektů a toto číslo stále roste

ZEMÍ

Každý rok navštívíme více než 40 zemí celého světa

ODBORNÍKŮ

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v České republice

LOKALITY

Najdete nás v Havlíčkově Brodě, Brně, Praze a Karlových Varech

AUTOMATION ACADEMY

Odborně zaměřenou interní akademii jsme pod názvem AUTOMATION ACADEMY založili v roce 2018. Jejím posláním je rozvoj know-how naší společnosti, zaškolování nových kolegů, popularizace technických profesí a spolupráce se školami.

INTERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Zaměřujeme se na systémové zaškolování a průběžné vzdělávání našeho týmu v oblasti elektrotechniky, automatizace, robotizace a průmyslové informatiky.

PRODUKTOVÁ ŠKOLENÍ

Pro koncové zákazníky a provozovatele nabízíme produktová školení Mitsubishi Electric. Naši zkušení lektoři vám pomohou s hladkým provozem technologií prostřednictvím školení údržby a obsluhy. Aktuální termíny a agendu jednotlivých školení si vyžádejte na servis@btech.cz 

ELEKTROTECHNICKÝ KROUŽEK PRO DĚTI

Milujeme techniku a svoji práci a chceme se o to podělit s novou generací. Elektrotechnický koužek realizujeme již od roku 2016. Jeho cílem je popularizace technických profesí a příprava účastníků na studium technických oborů. Jeho vedoucími jsou zkušení odborníci z praxe, zaměstnanci společnosti B:TECH a.s.

Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies.