Naše srdce buší pro techniku

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Ročně zrealizujeme zhruba 300 projektů ve více než 50 zemích světa. 

 

Každý z nás má svůj příběh, jedno nás ale spojuje. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Chceme být příkladem nové generaci techniků a zasvětit ji do našeho oboru. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy.

 

Pomáháme novým technologiím vdechnout život, zastaralým provozům posunout se do konkurenceschopného a flexibilního řešení a zachraňujeme situaci, když roboty nebo linky stávkují.

 

A děláme to rádi. 

 

 

VÍC NEŽ PRÁCE

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK
A OZVĚTE SE

Provedeme vás vstupními rozhovory se všemi klíčovými členy týmu.

 

PODÁME VÁM POMOCNOU RUKU

Vstup do firmy i zaškolování řešíme systémově. Nebudete na to sami.

UČÍME SE A ROSTEME SPOLU

Držíme krok s trhem, a proto se neustále vzděláváme a rozvíjíme.Od roku 2018  máme vlastní vzdělávací středisko AUTOMATION ACADEMY, jehož posláním je rozvoj know-how, školení našich kolegů a zákazníků, spolupráce se školami a studenty a popularizace technických oborů.

BAVÍ NÁS SE BAVIT

Není to jen o práci. Společně realizujeme spoustu akcí pro zaměstnance i rodiny, oficiálních i neoficiálních.

Svět

Z první ruky

Hledáme tak trochu dobrodruhy. Cestování patří k naší profesi. Každý rok pracujeme na více než 300 stavbách po celém světě. Jestli chcete poznat svět z první ruky, přestaňte jezdit prstem po mapě a přidejte se k nám.

300

projektů

ročně

ROZŠIŘUJEME TÝM

Chcete být PLC programátor? Máte elektro vzdělání? Chcete jezdit na služební cesty? U nás je pro vás připravený tým zkušených techniků, kteří vám pomůžou a doprovodí vás na cestě za tím, stát se programátorem PLC. Staňte se součástí našeho týmu a v rámci projektu pro danou technologii se budete podílet na tvorbě softwaru pro PLC a oživení technologie u zákazníka v ČR i ve světě. Nejčastější zahraniční cesty máme v rámci Evropy. 

Máte zkušenosti s programováním PLC? Oživujete technologie a chcete se naučit víc? Máte za sebou praxi třeba v elektroúdržbě a chcete se posunout jinam?

Pojďte si vybrat technologii, kterou chcete programovat. Máme projekty z různých průmyslových oblastí například potravinářství, logistika, hydroenergetika, automobilový průmysl a další.

V rámci projektu pro danou technologii se budete podílet na tvorbě softwaru pro PLC a oživení technologie u zákazníka v ČR i ve světě. Nejčastější zahraniční cesty máme v rámci Evropy. Projekty realizujeme většinou na platformě Siemens.

Hledáme dobrodruhy s chutí cestovat. Programování PLC i používané standardy vás rádi zaučíme. Stejně tak vám pomůžeme i rozmluvit se anglicky. Bez čeho se ale neobejdete, je chuť procestovat s námi celý svět, slušné základy anglického jazyka a logické uvažování. Našimi koncovými zákazníky jsou pivovary, sodovkárny a lihovary světoznámých značek. Nabízíme i juniorům příležitost pracovat na zajímavých projektech pro světové výrobce v přátelském kolektivu, který si pomáhá.

Benefity

OTEVŘENÁ FIREMNÍ KULTURA
SPOLEHLIVÝ TÝM
SPOLEČNÉ AKCE
ZAJÍMAVÉ PROJEKTY
ODBORNÝ ROZVOJ A JAZYKOVÉ KURZY
ZNOVUNABYTÍ SIL
FLEXIBILITA PRÁCE
OCENĚNÍ PRÁCE NA PROJEKTECH
KVALITNÍ STRAVOVÁNÍ
A CO VÍC? TAK NAPŘÍKLAD